30 |
2009-06-14 |
TOR BUD BACZYNA |
6:2 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
30 |
2009-06-14 |
WARTA JEŻYKI |
1:4 |
WARTA SŁOŃSK |
|
30 |
2009-06-14 |
MEPROZET STARE KUROWO |
3:0 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
30 |
2009-06-14 |
LEŚNIK RĄPIN |
3:2 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
30 |
2009-06-14 |
KS NOWINY WIELKIE |
0:3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
30 |
2009-06-14 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:3 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
30 |
2009-06-14 |
MKS TOROMA TORZYM |
8:0 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
30 |
2009-06-14 |
PIAST KARNIN |
5:1 |
ISKRA JANCZEWO |
|
|
29 |
2009-06-11 |
ISKRA JANCZEWO |
2:1 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
29 |
2009-06-11 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
29 |
2009-06-11 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
2:1 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
29 |
2009-06-11 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3:1 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
29 |
2009-06-11 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
1:1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
29 |
2009-06-11 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
1:0 |
WARTA JEŻYKI |
|
29 |
2009-06-11 |
WARTA SŁOŃSK |
3:2 |
TOR BUD BACZYNA |
|
29 |
2009-06-11 |
KŁOS MAŁYSZYN |
2:1 |
PIAST KARNIN |
|
|
28 |
2009-06-07 |
TOR BUD BACZYNA |
1:0 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
28 |
2009-06-07 |
WARTA JEŻYKI |
2:3 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
28 |
2009-06-07 |
LEŚNIK RĄPIN |
0:1 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
28 |
2009-06-07 |
PIAST KARNIN |
7:0 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
28 |
2009-06-06 |
KŁOS MAŁYSZYN |
1:1 |
WARTA SŁOŃSK |
|
28 |
2009-06-06 |
MEPROZET STARE KUROWO |
0:0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
28 |
2009-06-06 |
KS NOWINY WIELKIE |
4:1 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
28 |
2009-06-06 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:3 |
ISKRA JANCZEWO |
|
|
27 |
2009-05-31 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
0:0 |
TOR BUD BACZYNA |
|
27 |
2009-05-30 |
MKS TOROMA TORZYM |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
27 |
2009-05-30 |
ISKRA JANCZEWO |
1:1 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
27 |
2009-05-30 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:0 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
27 |
2009-05-30 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
1:2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
27 |
2009-05-30 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3:0 |
WARTA JEŻYKI |
|
27 |
2009-05-30 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
0:2 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
27 |
2009-05-30 |
WARTA SŁOŃSK |
0:1 |
PIAST KARNIN |
|
|
26 |
2009-05-24 |
TOR BUD BACZYNA |
1:4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
26 |
2009-05-24 |
WARTA JEŻYKI |
1:2 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
26 |
2009-05-24 |
LEŚNIK RĄPIN |
0:1 |
ISKRA JANCZEWO |
|
26 |
2009-05-23 |
WARTA SŁOŃSK |
4:0 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
26 |
2009-05-23 |
KŁOS MAŁYSZYN |
2:2 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
26 |
2009-05-23 |
MEPROZET STARE KUROWO |
1:1 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
26 |
2009-05-23 |
KS NOWINY WIELKIE |
3:0 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
26 |
2009-05-23 |
PIAST KARNIN |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
|
25 |
2009-05-17 |
MKS TOROMA TORZYM |
1:1 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
25 |
2009-05-17 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
3:0 |
WARTA SŁOŃSK |
|
25 |
2009-05-16 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:3 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
25 |
2009-05-16 |
ISKRA JANCZEWO |
0:5 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
25 |
2009-05-16 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
6:0 |
WARTA JEŻYKI |
|
25 |
2009-05-16 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
4:2 |
TOR BUD BACZYNA |
|
25 |
2009-05-16 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3:4 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
25 |
2009-05-16 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
1:3 |
PIAST KARNIN |
|
|
24 |
2009-05-10 |
TOR BUD BACZYNA |
0:0 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
24 |
2009-05-10 |
WARTA JEŻYKI |
4:2 |
ISKRA JANCZEWO |
|
24 |
2009-05-10 |
PIAST KARNIN |
2:1 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
24 |
2009-05-09 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
0:9 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
24 |
2009-05-09 |
WARTA SŁOŃSK |
3:0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
24 |
2009-05-09 |
KŁOS MAŁYSZYN |
3:4 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
24 |
2009-05-09 |
MEPROZET STARE KUROWO |
3:0 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
24 |
2009-05-09 |
LEŚNIK RĄPIN |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
|
23 |
2009-05-03 |
KS NOWINY WIELKIE |
2:2 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
23 |
2009-05-03 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
3:0 |
PIAST KARNIN |
|
23 |
2009-05-02 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:3 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
23 |
2009-05-02 |
MKS TOROMA TORZYM |
4:1 |
WARTA JEŻYKI |
|
23 |
2009-05-02 |
ISKRA JANCZEWO |
0:0 |
TOR BUD BACZYNA |
|
23 |
2009-05-02 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
1:2 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
23 |
2009-05-02 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
1:1 |
WARTA SŁOŃSK |
|
23 |
2009-05-02 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0:3 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
|
22 |
2009-04-25 |
MKS TOROMA TORZYM |
2:1 |
TOR BUD BACZYNA |
|
22 |
2009-04-18 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
3:0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
22 |
2009-04-18 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
0:2 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
22 |
2009-04-18 |
WARTA SŁOŃSK |
1:0 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
22 |
2009-04-18 |
KŁOS MAŁYSZYN |
3:0 |
ISKRA JANCZEWO |
|
22 |
2009-04-18 |
WARTA JEŻYKI |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
22 |
2009-04-18 |
MEPROZET STARE KUROWO |
4:0 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
22 |
2009-04-18 |
PIAST KARNIN |
10:0 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
|
21 |
2009-04-19 |
ISKRA JANCZEWO |
0:1 |
WARTA SŁOŃSK |
|
21 |
2009-04-18 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:3 |
TOR BUD BACZYNA |
|
21 |
2009-04-18 |
MKS TOROMA TORZYM |
2:0 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
21 |
2009-04-18 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
0:0 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
21 |
2009-04-18 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
1:1 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
21 |
2009-04-18 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0:3 |
PIAST KARNIN |
|
21 |
2009-04-17 |
KS NOWINY WIELKIE |
2:2 |
WARTA JEŻYKI |
|
21 |
2009-04-15 |
LEŚNIK RĄPIN |
1:3 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
|
20 |
2009-04-08 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1:2 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
20 |
2009-04-08 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
2:1 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
20 |
2009-04-08 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
2:2 |
ISKRA JANCZEWO |
|
20 |
2009-04-08 |
WARTA SŁOŃSK |
6:0 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
20 |
2009-04-08 |
KŁOS MAŁYSZYN |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
20 |
2009-04-08 |
TOR BUD BACZYNA |
3:0 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
20 |
2009-04-08 |
WARTA JEŻYKI |
2:2 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
20 |
2009-04-08 |
PIAST KARNIN |
0:1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
|
19 |
2009-04-05 |
LEŚNIK RĄPIN |
0:5 |
TOR BUD BACZYNA |
|
19 |
2009-04-04 |
MEPROZET STARE KUROWO |
4:0 |
WARTA JEŻYKI |
|
19 |
2009-04-04 |
KS NOWINY WIELKIE |
2:2 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
19 |
2009-04-04 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:3 |
WARTA SŁOŃSK |
|
19 |
2009-04-04 |
MKS TOROMA TORZYM |
0:3 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
19 |
2009-04-04 |
ISKRA JANCZEWO |
1:4 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
19 |
2009-04-04 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
2:3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
19 |
2009-04-04 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
1:2 |
PIAST KARNIN |
|
|
18 |
2009-03-29 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
7:1 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
18 |
2009-03-29 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
18 |
2009-03-29 |
KŁOS MAŁYSZYN |
5:1 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
18 |
2009-03-29 |
TOR BUD BACZYNA |
1:1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
18 |
2009-03-29 |
PIAST KARNIN |
5:1 |
WARTA JEŻYKI |
|
18 |
2009-03-28 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
5:2 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
18 |
2009-03-28 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3:1 |
ISKRA JANCZEWO |
|
18 |
2009-03-28 |
WARTA SŁOŃSK |
2:1 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
|
17 |
2009-03-22 |
WARTA JEŻYKI |
1:1 |
TOR BUD BACZYNA |
|
17 |
2009-03-22 |
KŁOS MAŁYSZYN |
2:3 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
17 |
2009-03-22 |
LEŚNIK RĄPIN |
0:5 |
WARTA SŁOŃSK |
|
17 |
2009-03-22 |
ISKRA JANCZEWO |
2:2 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
17 |
2009-03-21 |
KS NOWINY WIELKIE |
2:1 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
17 |
2009-03-21 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:3 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
17 |
2009-03-21 |
MKS TOROMA TORZYM |
2:1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
17 |
2009-03-21 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
0:0 |
PIAST KARNIN |
|
|
16 |
2009-03-15 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
3:1 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
16 |
2009-03-15 |
PIAST KARNIN |
4:1 |
TOR BUD BACZYNA |
|
16 |
2009-03-14 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:3 |
ISKRA JANCZEWO |
|
16 |
2009-03-14 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
0:2 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
16 |
2009-03-14 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
16 |
2009-03-14 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
1:0 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
16 |
2009-03-14 |
WARTA SŁOŃSK |
1:0 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
16 |
2009-03-14 |
KŁOS MAŁYSZYN |
1:0 |
WARTA JEŻYKI |
|
|
15 |
2008-11-16 |
KŁOS MAŁYSZYN |
3:2 |
TOR BUD BACZYNA |
|
15 |
2008-11-16 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
2:2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
15 |
2008-11-16 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
5:3 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
15 |
2008-11-15 |
WARTA SŁOŃSK |
7:0 |
WARTA JEŻYKI |
|
15 |
2008-11-15 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
3:0 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
15 |
2008-11-15 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
2:5 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
15 |
2008-11-15 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:2 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
15 |
2008-11-15 |
ISKRA JANCZEWO |
0:3 |
PIAST KARNIN |
|
|
14 |
2008-11-09 |
KS NOWINY WIELKIE |
7:3 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
14 |
2008-11-09 |
LEŚNIK RĄPIN |
1:1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
14 |
2008-11-09 |
WARTA JEŻYKI |
4:0 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
14 |
2008-11-09 |
TOR BUD BACZYNA |
0:4 |
WARTA SŁOŃSK |
|
14 |
2008-11-08 |
MKS TOROMA TORZYM |
2:0 |
ISKRA JANCZEWO |
|
14 |
2008-11-08 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2:6 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
14 |
2008-11-08 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2:2 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
14 |
2008-11-08 |
PIAST KARNIN |
5:1 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
|
13 |
2008-11-02 |
WARTA SŁOŃSK |
4:1 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
13 |
2008-11-02 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
3:4 |
TOR BUD BACZYNA |
|
13 |
2008-11-02 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
2:1 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
13 |
2008-11-02 |
ISKRA JANCZEWO |
1:2 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
13 |
2008-11-02 |
MKS TOROMA TORZYM |
1:4 |
PIAST KARNIN |
|
13 |
2008-10-22 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
3:0 |
WARTA JEŻYKI |
|
13 |
2008-10-22 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:1 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
13 |
2008-08-22 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0:4 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
|
12 |
2008-10-25 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
1:3 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
12 |
2008-10-19 |
KS NOWINY WIELKIE |
0:3 |
ISKRA JANCZEWO |
|
12 |
2008-10-19 |
LEŚNIK RĄPIN |
3:5 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
12 |
2008-10-19 |
MEPROZET STARE KUROWO |
12:1 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
12 |
2008-10-19 |
WARTA JEŻYKI |
3:0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
12 |
2008-10-19 |
TOR BUD BACZYNA |
1:11 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
12 |
2008-10-19 |
KŁOS MAŁYSZYN |
5:0 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
12 |
2008-10-19 |
PIAST KARNIN |
1:2 |
WARTA SŁOŃSK |
|
|
11 |
2008-10-19 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
0:2 |
WARTA SŁOŃSK |
|
11 |
2008-10-19 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
0:3 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
11 |
2008-10-19 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
4:2 |
TOR BUD BACZYNA |
|
11 |
2008-10-18 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
3:3 |
WARTA JEŻYKI |
|
11 |
2008-10-18 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
11 |
2008-10-18 |
ISKRA JANCZEWO |
0:0 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
11 |
2008-10-18 |
MKS TOROMA TORZYM |
8:1 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
11 |
2008-10-18 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:1 |
PIAST KARNIN |
|
|
10 |
2008-10-12 |
KS NOWINY WIELKIE |
2:2 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
10 |
2008-10-12 |
LEŚNIK RĄPIN |
4:1 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
10 |
2008-10-12 |
WARTA JEŻYKI |
2:0 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
10 |
2008-10-12 |
TOR BUD BACZYNA |
11:0 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
10 |
2008-10-12 |
WARTA SŁOŃSK |
4:2 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
10 |
2008-10-11 |
MEPROZET STARE KUROWO |
3:0 |
ISKRA JANCZEWO |
|
10 |
2008-10-11 |
KŁOS MAŁYSZYN |
2:0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
10 |
2008-10-11 |
PIAST KARNIN |
5:1 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
|
9 |
2008-10-05 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
9:0 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
9 |
2008-10-05 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1:2 |
WARTA SŁOŃSK |
|
9 |
2008-10-05 |
KS NOWINY WIELKIE |
2:3 |
PIAST KARNIN |
|
9 |
2008-10-04 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
1:4 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
9 |
2008-10-04 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:2 |
TOR BUD BACZYNA |
|
9 |
2008-10-04 |
ISKRA JANCZEWO |
1:1 |
WARTA JEŻYKI |
|
9 |
2008-10-04 |
MKS TOROMA TORZYM |
2:1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
9 |
2008-10-04 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
6:0 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
|
8 |
2008-09-28 |
LEŚNIK RĄPIN |
0:3 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
8 |
2008-09-28 |
WARTA JEŻYKI |
4:1 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
8 |
2008-09-28 |
TOR BUD BACZYNA |
5:0 |
ISKRA JANCZEWO |
|
8 |
2008-09-28 |
KŁOS MAŁYSZYN |
2:3 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
8 |
2008-09-27 |
MEPROZET STARE KUROWO |
5:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
8 |
2008-09-27 |
WARTA SŁOŃSK |
10:0 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
8 |
2008-09-27 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
0:1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
8 |
2008-09-27 |
PIAST KARNIN |
4:2 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
|
7 |
2008-09-21 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
4:1 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
7 |
2008-09-21 |
KS NOWINY WIELKIE |
3:1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
7 |
2008-09-21 |
LEŚNIK RĄPIN |
1:1 |
PIAST KARNIN |
|
7 |
2008-09-20 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
0:1 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
7 |
2008-09-20 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
1:1 |
WARTA SŁOŃSK |
|
7 |
2008-09-20 |
ISKRA JANCZEWO |
2:6 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
7 |
2008-09-20 |
TOR BUD BACZYNA |
3:1 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
7 |
2008-09-20 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2:2 |
WARTA JEŻYKI |
|
|
6 |
2008-09-14 |
WARTA JEŻYKI |
1:4 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
6 |
2008-09-14 |
TOR BUD BACZYNA |
3:0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
6 |
2008-09-14 |
KŁOS MAŁYSZYN |
1:3 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
6 |
2008-09-14 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
9:0 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
6 |
2008-09-13 |
MEPROZET STARE KUROWO |
3:0 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
6 |
2008-09-13 |
WARTA SŁOŃSK |
6:0 |
ISKRA JANCZEWO |
|
6 |
2008-09-13 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
3:0 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
6 |
2008-09-13 |
PIAST KARNIN |
4:0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
|
5 |
2008-09-07 |
ISKRA JANCZEWO |
0:3 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
5 |
2008-09-07 |
KS NOWINY WIELKIE |
2:4 |
TOR BUD BACZYNA |
|
5 |
2008-09-07 |
LEŚNIK RĄPIN |
3:0 |
WARTA JEŻYKI |
|
5 |
2008-09-06 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
2:0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
5 |
2008-09-06 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:0 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
5 |
2008-09-06 |
MKS TOROMA TORZYM |
1:2 |
WARTA SŁOŃSK |
|
5 |
2008-09-06 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:4 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
5 |
2008-09-06 |
MEPROZET STARE KUROWO |
0:1 |
PIAST KARNIN |
|
|
4 |
2008-10-19 |
WARTA JEŻYKI |
0:2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
4 |
2008-10-19 |
TOR BUD BACZYNA |
2:1 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
4 |
2008-10-19 |
KŁOS MAŁYSZYN |
7:2 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
4 |
2008-10-19 |
WARTA SŁOŃSK |
6:1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
4 |
2008-10-19 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
0:1 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
4 |
2008-08-31 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
4:1 |
ISKRA JANCZEWO |
|
4 |
2008-08-31 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1:1 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
4 |
2008-08-30 |
PIAST KARNIN |
5:0 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
|
3 |
2008-08-24 |
KS NOWINY WIELKIE |
2:2 |
WARTA SŁOŃSK |
|
3 |
2008-08-24 |
LEŚNIK RĄPIN |
3:3 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
3 |
2008-08-24 |
WARTA JEŻYKI |
0:3 |
PIAST KARNIN |
|
3 |
2008-08-23 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
3:0 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
3 |
2008-08-23 |
ISKRA JANCZEWO |
0:7 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
3 |
2008-08-23 |
MKS TOROMA TORZYM |
1:2 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
3 |
2008-08-23 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0:0 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
3 |
2008-08-23 |
MEPROZET STARE KUROWO |
4:1 |
TOR BUD BACZYNA |
|
|
2 |
2008-08-17 |
TOR BUD BACZYNA |
4:3 |
WARTA JEŻYKI |
|
2 |
2008-08-17 |
KŁOS MAŁYSZYN |
4:1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
|
2 |
2008-08-17 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
2:0 |
KS NOWINY WIELKIE |
|
2 |
2008-08-17 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
9:1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
|
2 |
2008-08-17 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3:3 |
MKS TOROMA TORZYM |
|
2 |
2008-08-17 |
PIAST KARNIN |
3:2 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
2 |
2008-08-16 |
WARTA SŁOŃSK |
6:1 |
LEŚNIK RĄPIN |
|
2 |
2008-08-16 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
4:0 |
ISKRA JANCZEWO |
|
|
1 |
2008-08-10 |
KS NOWINY WIELKIE |
1:2 |
STEINPOL-ILANKA II RZEPIN |
|
1 |
2008-08-10 |
LEŚNIK RĄPIN |
2:2 |
SHR RÓŻA WOJCIESZYCE |
|
1 |
2008-08-10 |
WARTA JEŻYKI |
2:5 |
KŁOS MAŁYSZYN |
|
1 |
2008-08-10 |
TOR BUD BACZYNA |
0:1 |
PIAST KARNIN |
|
1 |
2008-08-09 |
ISKRA JANCZEWO |
0:8 |
GALAKTICA DZIERŻÓW |
|
1 |
2008-08-09 |
MKS TOROMA TORZYM |
6:1 |
LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE |
|
1 |
2008-08-09 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
3:0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
|
1 |
2008-08-09 |
MEPROZET STARE KUROWO |
0:0 |
WARTA SŁOŃSK |
zobacz › |